Yu-Gi-Oh!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yu-Gi-Oh!

Yu-Gi-Oh! Buluşma Noktası

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Joey the passion oyununun kurulumu

YazarMesaj
(Hell)
Yeni Üye
Yeni Üye

Joey the passion oyununun kurulumu Empty
MesajKonu: Joey the passion oyununun kurulumu   Joey the passion oyununun kurulumu Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 7:43 pm

Bu mesajda Joey the Passion oyununu sitemizden indiren kişilerin oyunu nasıl kuracağı anlatılmaktadır. Eğer oyunu hâlâ indirmediyseniz http://forum.yugiohturk.com/viewtopic.php?p=169979#169979 adresinde berlitilen talimatları uygulayarak oyunu indirebilirsiniz.

Şimdi Joey the passion oyununun kurulumunu resimli bir şekilde anlatacağız.

Oyunu kurmak için aşağıdaki adımları takip edin.

Oyunun kurulması
1. İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosyanın içindeki diğer dosyaları boş bir klasöre çıkartın. (Eğer oyun bilgisayarınıza tamamen inmemiş ise "the archive is either in unkown format or damaged" şeklinde bir hata ile karşılaşırsınız. Bu durumda oyunu tekrar indirin. Oyun tamamen inmiş ise boyutunun 105mb olması lazım.)
Joey the passion oyununun kurulumu 1.adim

2. Çıkardığınız dosyaların arasındaki INSTALL dosyasını çalıştırın.
Joey the passion oyununun kurulumu 2.adim

3. Açılan pencerenin en altındaki klasör simgesini tıklayın ve oyunu yüklemek istediğiniz klasörü seçin.
Joey the passion oyununun kurulumu 3.adim

4. Yükleme tamamlanınca Installation Complated! yazısı çıkar. O yazıyı görünce oyunu yüklediğiniz klasöre girin.
Joey the passion oyununun kurulumu 4.adim

5. O klasördeki setup dosyasını açın. Oyun tekrar yüklenmeye başlayacak.
Joey the passion oyununun kurulumu 5.adim

6. Yükleme tamamlanınca joey_pc dosyasını çalıştırarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.
Joey the passion oyununun kurulumu 6.adim

Joey the passion oyununun kurulumu
1 sayfadaki 1 sayfası